• Aditivët e ushqimit

Aditivët e ushqimit

Huisong shpesh kryen kërkime të thelluara të tregut për të kuptuar trendet dhe nevojat në ndryshim të tregut dhe është e përkushtuar ndaj inovacionit të përbërësve të rinj dhe zhvillimit të produkteve të reja.Përveç ekstrakteve tona kryesore botanike, barishteve, produkteve të pluhurave, Huisong ka zhvilluar një sërë produktesh shtesë ushqimore, duke përfshirë produkte të shijshme, produkte të ëmbla, perime të dehidratuara (perime të thara), kërpudha, ëmbëlsues natyralë dhe drithëra, të gjitha duke u mbështetur në më shumë. se 20 vjet përvojë prodhimi, aftësi për zhvillimin e produktit dhe zinxhir furnizimi të qëndrueshëm dhe me cilësi të lartë të ndërtuar ndër vite.

Huisong përpiqet të përpunojë përbërësit e ushqimit me pluhur të imët, shije të butë, shije të plotë dhe ushqim të mjaftueshëm në përputhje me preferencat e tregut duke kontrolluar cilësinë përmes teknikave të ndryshme të përpunimit dhe pikave të kontrollit.

12312343

Produkte të shijshme

Produktet e shijshme të Huisong kanë një prani të fortë në tregjet e Azisë Juglindore.Huisong është në gjendje të përpunojë të njëjtin produkt duke përdorur teknika të ndryshme, duke rezultuar në specifikime të ndryshme produkti që nxjerrin në pah karakteristika të ndryshme shije në mënyrë që të plotësojnë nevojat e klientëve të ndryshëm.Produktet e shijshme kanë përdorime të gjera në produktet e erëzave, përbërësit ushqimorë, ushqimet e pjekura, etj.

Produkte të shijshme
Kategoria kryesore Emri i produktit
Alium Pluhur qepe e thekur
Pluhur i qepës së bardhë
Pluhur me vaj qepe
Vaji i qepës
Qepë e grirë
Hudhra pluhur
Pluhur me vaj hudhre
Flake hudhër
Flokë hudhër e skuqur
Vaj hudhre
Hudhra e grirë
Alga deti Flake alga deti
Pluhur i algave të detit të pjekur
Pluhur alga deti të papjekur

Produkte të ëmbla

Huisong ka zhvilluar kohët e fundit produkte të tilla pluhura të lëngjeve në kategorinë e Produkteve të ëmbla.Pluhuri i lëngut të Huisong përpiqet të ketë një shije të plotë, tretshmëri të mirë në ujë, rrjedhshmëri të mirë dhe shije të mirë, duke ruajtur sa më shumë lëndët ushqyese të lëndëve të para.Nga lëndët e para tek përpunimi, çdo hap kontrollohet rreptësisht, dhe nga madhësia e grimcave tek shija.Produktet e ëmbla përdoren kryesisht në ilaçe dhe produkte shëndetësore, ushqim shëndetësor, pije të ngurta, ushqime meze, etj.

ëmbëlsirat
Produkte të ëmbla
Kategoria kryesore Emri i produktit
Pluhur me lëng frutash Pluhur me lëng rrush pa fara
Pluhur lëngu i boronicës
Pluhur me lëng limoni
Pluhur me lëng gëlqereje
Pluhur me lëng molle
Pluhur me lëng portokalli
Pluhur lëngu i boronicës
Pluhur me lëng luleshtrydhe
Pluhur me lëng mango
Pluhur me lëng pjeshke
Pluhur me lëng bananeje
Pluhur me lëng kastraveci
Pluhur me lëng shege
Pluhur me lëng ujku
Pluhur me lëng ananasi
Pluhur me lëng litchi
Pluhur me lëng nga rrënjët e panxharit
Pluhur me lëng Guava rozë
Pluhur me lëng grejpfruti
Pluhur me lëng rrushi
Koncentrat i lëngut të frutave Lëng molle
Lëng i rrushit të zi
Lëng mango
Lëng luleshtrydhe
Çaj Pluhur Matcha
Pluhur i çajit jeshil
Pluhur çaji jasemini
Pluhur çaji Liang
Pluhur çaji Oolong
Pluhur i çajit të zi
Pluhur bimor dhe perimesh Pluhur bar elbi
Pluhur krizantemë
Pluhur i barit të grurit
Pluhur i rrënjës së panxharit
Pluhur Hibiscus
Perime të dehidratuara
Karrota
Selino
Majdanoz
Spinaqi
Preshi jeshil/E bardhë
Kungull
Qiqrat
Rrikë
djegës
Paprika

Perime të dehidratuara

Huisong aktualisht ka një portofol të qëndrueshëm dhe me cilësi të lartë të produkteve bimore të dehidratuara me disa lloje perimesh të dehidratuara, me lëndë të para të gjurmueshme dhe teknologji të besueshme përpunimi.Perimet e dehidratuara ruajnë ngjyrën origjinale dhe përmbajtjen e lëndëve ushqyese të perimeve duke reduktuar ujin e tepërt, i cili është i përshtatshëm për t'u bartur dhe transportuar.Mund të përdoret për supë me perime të menjëhershme, erëza dhe shumë qëllime të tjera ushqimore.

Kërpudha / Micelium

sr

Portofoli i produkteve të kërpudhave të Huisong është bërë mjaft i fortë për shkak se kompania i kushton rëndësi të madhe kontrollit të metaleve të rënda dhe mbetjeve të pesticideve.Për shkak të veçorive të veçanta të produkteve të kërpudhave, fabrika jonë ka makineri speciale për përpunimin e produkteve të kërpudhave.Shkalla jonë e thyerjes së pluhurit të spores Ganoderma lucidum ka arritur më shumë se 95%, dhe shija është gjithashtu konkurruese në treg.Produktet e kërpudhave të Huisong mund të përdoren në produkte shëndetësore, ushqime, pije funksionale, suplemente ushqimore dhe produkte të tjera.

Kërpudha / Micelium
Pluhur i bardhë i kërpudhave
Pluhur i kërpudhave Shitake
Pluhur Agaricus Bisporus
Pluhur i kërpudhave Enokitake
Pluhur kërpudhash Maitake
Pluhur i kërpudhave të detit
Pluhur i kërpudhave Reishi
Pluhur i kërpudhave të zeza
Hericium erinaceus
Coprinus komatus
Agaricus blazei
Pluhur Chaga
Pluhur Cordyceps militaris
Cordyceps Mycelium/Pluhur Sinensis
Pluhur Antrodia camphorate
Pluhur Phellinus igniarius

 

Ëmbëlsuesit natyralë
Luo Han Guo
Stevia
Sheqeri i Palmës
Sheqeri i kokosit
Eritritol
Xylitol
L-Arabinoza

Ëmbëlsuesit natyralë

Produktet e ëmbëltuesve janë një pjesë e madhe e tregut global të ushqimit, gjë që rezultoi në përshpejtimin e zhvillimit të industrisë ushqimore.Për shkak se produktet tradicionale të ëmbëltuesve janë të prirur të shkaktojnë obezitet, hiperglicemi, diabet, prishje të dhëmbëve dhe probleme të tjera nën-shëndetësore, disa produkte ëmbëlsues me kalori të ulët dhe me fruktozë të ulët kanë filluar të fitojnë popullaritet në botë.Huisong gjithashtu mund të ofrojë shumë ëmbëlsues natyralë që janë të njohur sot, të gjithë të cilët përdoren zakonisht në produkte të pjekura, qese çaji, pije dhe produkte të tjera, kështu që ata kanë perspektiva të mëdha si në tregun vendas ashtu edhe në atë të jashtëm.

Kokrrat

youyo

Huisong vazhdon të zgjerojë biznesin tonë pas kërkesave në rritje nga klientët.Tani produktet e drithërave janë bërë një kategori e rëndësishme në portofolin e produkteve të Huisong.Drithërat janë natyralisht të pasura me fibra ushqimore.Kompania zgjedh me kujdes drithërat me cilësi të lartë dhe përmes procesit të përpjestimit dhe grimcimit shkencor, më në fund prodhon pluhur drithi me cilësi të mirë, shije të mirë dhe ushqim të pasur.Produktet tona mund të përdoren për pije, pije me proteina vegjetale, ushqime të pjekura të rastësishme dhe petë.

Kokrrat
Pluhur i tërshërës
Pluhur soje
Pluhur/ekstrakt i veshkave të bardha
Proteina e sojës
Pluhur/ekstrakt i farës së susamit të zi / susamit të zi
Pluhur/ekstrakt i farës së susamit të bardhë/susamit të bardhë
Proteina e orizit
Pluhur Quinoa
Proteina e bizeleve
Pluhur/Ekstrakt meli
Pluhur i filizave të thjerrëzave
Miell Quinoa i fryrë
Pluhur i farave të lirit
Pluhur hikërror
Pluhur i orizit kaf
Pluhur i orizit të zi
Pluhur gruri i zi
Pluhur i fasules se zeze
Pluhur elbi
Pluhur krunde gruri
Pluhur me krunde tërshërë
Pluhur misri
Pluhur orizi vjollcë
Pluhur melekuqe e kuqe
Pluhur fasule e kuqe
Job's Tear Rice Powder
Pluhur hikërror
HETIM

Shpërndaje

  • sns05
  • sns06
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04