• Lajme

Qendra e Lajmeve

 • 2023 CPHI Kinë |Vizitoni Huisong në Booth E5A20

  2023 CPHI Kinë |Vizitoni Huisong në Booth E5A20

  CPHI Kinë Data 19 – 21 qershor 2023 Vendndodhja SNIEC, Shanghai, Kinë Nr. stendë. E5A20 Rreth CPHI Kinë CPHI China është një platformë e shkëlqyer për kompanitë farmaceutike globale për të rritur biznesin e tyre në tregun e dytë farmaceutik më të madh në botë.Zhvillimi i ekspozitës deri më tani, ka...
  Lexo më shumë
 • 2022 BIOFACH Kinë |Vizitoni Huisong në Booth F20

  2022 BIOFACH Kinë |Vizitoni Huisong në Booth F20

  BIOFACH Kinë Data 16 – 18 dhjetor 2022 Vendndodhja Qendra Ndërkombëtare e Ekspozitës Nanjing, Nanjing, Kinë Both Nr. F20 Rreth BIOFACH Kinë BIOFACH është një ekspozitë vjetore e cila mbahet në Gjermani, përfshin produktet organike më të mëdha dhe më të koncentruara në botë, ndërkombëtare...
  Lexo më shumë
 • 2022 Supplyside West |Vizitoni Huisong në Booth 4437

  2022 Supplyside West |Vizitoni Huisong në Booth 4437

  Data SupplySide West 02 dhe 3 nëntor 2022 Vendndodhja Mandalay Bay, Las Vegas, NV Booth Nr. 4437 Rreth SupplySide West SupplySide Show mbahet çdo vit si në rajonet lindore ashtu edhe në ato perëndimore të SHBA.Deri më tani, ajo është zhvilluar në ekspozitën më të madhe ndërkombëtare të ekstrakteve natyrore,...
  Lexo më shumë
 • 2022 FI Asia|Vizitoni Huisong në Booth BB60

  2022 FI Asia|Vizitoni Huisong në Booth BB60

  NGJARJA FI ASIA EXPO DATA 7-9 Shtator 2022 VENDNDODHJA Ekspozita Ndërkombëtare e Xhakartës, Xhakarta, Indonezi SHTEPINA NR.BB60 Rreth FI Asia EXPO Pas dy viteve radhazi të mbajtjes në internet, Fi Asia do të rikthehet në qendrën e re të ekspozitës "QSNCC" në Xhakartë nga 7 shtatori...
  Lexo më shumë
 • 2022 IFT|Vizitoni Huisong në Booth S4047

  2022 IFT|Vizitoni Huisong në Booth S4047

  EVENT IFT Food EXPO DATA 10-13 korrik 2022 VENDNDODHJA McCormick Place, Chicago, IL BOOTH NO.S4047 Rreth IFT Food EXPO Organizuar nga Instituti i Teknologëve të Ushqimit, IFT Food Expo është ekspozita më e madhe dhe më e famshme e teknologjisë ushqimore në Amerikën e Veriut.IFT Food EXPO fokusohet në aditivët e ushqimit, ...
  Lexo më shumë
 • 2022 SupplySide East|Vizitoni Huisong në Booth 315!

  2022 SupplySide East|Vizitoni Huisong në Booth 315!

  Data: 2022-03-15 Rreth SupplySide East Ekspozita SupplySide East, e organizuar nga INFORMA EXHIBITIONS, është një nga ekspozitat më të mëdha të produkteve farmaceutike dhe të kujdesit shëndetësor në tregjet e shtesave dietike, ushqimit dhe pijeve, kujdesit personal dhe ushqimit sportiv në SHBA SupplySide. a është ai...
  Lexo më shumë
 • Epokës së Chlorpyrifos po i vjen fundi dhe kërkimi për alternativa të reja është i pashmangshëm

  Epokës së Chlorpyrifos po i vjen fundi dhe kërkimi për alternativa të reja është i pashmangshëm

  Data: 2022-03-15 Më 30 gusht 2021, Agjencia Amerikane për Mbrojtjen e Mjedisit (EPA) nxori Rregulloren 2021-18091, e cila eliminon kufijtë e mbetjeve për chlorpyrifos.Bazuar në të dhënat aktuale të disponueshme dhe duke marrë parasysh përdorimet e klorpyrifos që janë regjistruar.EPA nuk mund të konkludojë se mbi...
  Lexo më shumë
 • FDA kërkon informacion në lidhje me përdorimin e NAC si një suplement dietik

  FDA kërkon informacion në lidhje me përdorimin e NAC si një suplement dietik

  Më 24 nëntor 2021, Administrata e Ushqimit dhe Barnave (FDA) lëshoi ​​një kërkesë për informacion mbi përdorimin e kaluar të N-acetil-L-cisteinës (NAC) në produktet e tregtuara si suplemente dietike, e cila përfshin: datën më të hershme që NAC tregtohej si suplement dietik ose si ushqim...
  Lexo më shumë
HETIM

Shpërndaje

 • sns05
 • sns06
 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04