• faqe_baner

SHËRBIMI CDMO

img

Si një ndërmarrje që hyri në zinxhirin e industrisë së mjekësisë tradicionale kineze më herët në Kinë, ne kemi 23 vjet përvojë profesionale dhe jemi angazhuar të ofrojmë të gjithë zinxhirin e kërkimit dhe zhvillimit nga lëndët e para me cilësi të lartë deri te produktet e gatshme dhe prodhimin e produkteve të larta. produkte cilësore.Ne mund të ofrojmë zgjidhje fleksibël dhe të optimizuar të produkteve, si dhe të zhvillojmë zgjidhje me vlerë të shtuar së bashku me partnerët tanë.Ne jo vetëm që kemi tre fabrika dhe nëntë punishte prodhuese, por kemi edhe kualifikime prodhuese për preparate farmaceutike (tableta, granula, kapsula, pluhura, përzierje), pije të forta ushqimore, çaj zëvendësues, produkte bletësh dhe ushqim të shëndetshëm.Kaloi certifikimin e brendshëm GMP, certifikimin Korean MFDS, certifikimin I S09001, certifikimin IS022000, certifikimin FSSC22000, të cilat të gjitha kanë hedhur një themel të fortë që ne të përdorim metoda shkencore për t'ju ndihmuar të arrini realizimin e produktit.Deri më tani, na janë besuar shërbimet e përpunimit për një sërë prodhuesish farmaceutikë, spitale dhe kompani ushqimore (përfshirë ushqimin e shëndetshëm).

Kapsulë

Tabletë

E lëngshme

Qeskë

Tharja me ngrirje

Përzierja me pluhur dhe granulimi

Certifikatat

HETIM

Shpërndaje

  • sns05
  • sns06
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04