• Ekstrakt i boronicës

Ekstrakt i boronicës

Ekstrakt botanik me spektër të plotë të boronicës / Vaccinium myrtillus

Ekstrakt i boronicës

Ekstrakt i boronicës

Emri latin: Vaccinium myrtillus

Specifikimi(et):
• 1-36% Antocianozide HPLC, Antocianidina të lira < 1%
• 1-36% Antociadine UV
• Pluhur me lëng frutash
• Pluhur i tharë në ngrirje
• EP / USP

Pjesë(et) e përdorura:
• Trupi i plotë i frutave
 • Fushat e Boronicës
 • lulja e boronicës

Natyra, shëndeti, shkenca

E themeluar në Hangzhou, Kinë në vitin 1998, Huisong Pharmaceuticals është e specializuar në R&D dhe prodhimin e përbërësve natyralë me cilësi premium për kompanitë lider në botë në industritë farmaceutike, ushqimore, ushqimore dhe pijesh dhe të kujdesit personal.Me më shumë se 24 vjet përvojë në inovacionin e shkencës botanike, Huisong Pharmaceuticals është shndërruar në një kompani globale të përbërësve natyralë me një zinxhir furnizimi të integruar thellësisht që mbështet një portofol të pjekur produktesh si barnat farmaceutike, granula me recetë TCM, përbërës farmaceutikë, përbërës nutraceutikë, përbërësit e ushqimit dhe perimeve, përbërësit organikë, barërat medicinale, kultivimi i bimëve dhe produkte dhe shërbime të tjera.

Procesi i prodhimit

Procesi i Nxjerrjes Botanik


 • HETIM

  Shpërndaje

  • sns05
  • sns06
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04