• QC specialista

QC specialista

Munkaköri leírás
1. Részvétel a gyártási folyamat minőség-ellenőrzési SOP-jának kidolgozásában és felülvizsgálatában, hogy biztosítsa a kulcsfontosságú minőség-ellenőrzési pontok ellenőrzését a teljes gyártási folyamatban;
2. Felelős a műhely gyártási folyamatának helyszíni ellenőrzéséért (mintavétel, kibocsátás, megsemmisítés stb.);
3. Felelős a felügyeleti területen a vonatkozó nyilvántartások kitöltéséért, valamint a tételgyártási nyilvántartások és a tételcsomagolási nyilvántartások áttekintéséért;
4. Felelős a termékminőség-értékelés elemzéséért, a trendelemzésért, az időben történő jelentéskészítésért és a rendszeres összegzésért;
5. Felelős a tiszta terület környezeti monitorozásáért, hogy a termelési környezet megfeleljen a követelményeknek;
6. Az éves hitelesítési tervnek megfelelően vegyen részt különböző hitelesítési projektekben, és felelős az egyes hitelesítési projektek vonatkozó nyilvántartásainak ellenőrzéséért;
7. Részvétel a GMP belső auditban, értékeli a GMP belső audit gyártási folyamatához kapcsolódó kockázatcsökkentő intézkedések végrehajtási hatását és írásban beszámol arról;
8. Végezze el a felettes vezetők által szervezett egyéb feladatokat.

Követelmények
1. Gyógyszerész, hagyományos kínai orvoslás, gyógyszermérnök, kémia és egyéb kapcsolódó szakok;
2. Helyszíni minőségbiztosításban vagy gyógyszeripari vállalatoknál szerzett gyártásban szerzett tapasztalat előnyt jelent;
3. Ismeri a GMP-t és a kapcsolódó előírásokat, részt vett a GMP-tanúsításban, és rendelkezik tapasztalattal külföldi auditokban, például az FDA-nál.

Comp & Benefits
1. A cég munkaszüneti napjai összhangban vannak a nemzeti törvényben előírt ünnepnapokkal, hétvégékkel, fizetett éves szabadsággal, házassági szabadsággal stb.
2. Fizessen öt biztosítást és egy lakáskasszát: vagyoni biztosítás, egészségbiztosítás, munkanélküli biztosítás, anyasági biztosítás, munkahelyi balesetbiztosítás és lakásfelhalmozási alap;
3. Képzés és fejlesztés: a cég tökéletes képzési csatornákkal rendelkezik, beleértve az új belépők képzését, belső versenyeztetését és munkaköri rotációs lehetőségeit;
4. Egyéb juttatások, mint például ünnepek alkalmával ajándékozás és időnként csapatépítő tevékenységek;
5. Kormányzati megélhetési támogatások: (Hangzhou: Bachelor 10 000 jüan, mester 30 000 jüan, doktor 100 000 jüan);Állami bérleti támogatás: 10 000 jüan/év.

HR Elérhetőség: +85-571-28292096

Feladás időpontja: 2022. március 15
VIZSGÁLAT

Ossza meg

  • sns05
  • sns06
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04