ИНТР
|CN
  • QC специалист

QC специалист

Описание на работата
1. Участвайте в изготвянето и преразглеждането на SOP за контрол на качеството на производствения процес, за да осигурите контрола на ключови точки за контрол на качеството в целия производствен процес;
2. Отговаря за наблюдението на място на производствения процес в цеха (вземане на проби, освобождаване, унищожаване и др.);
3. Отговаря за попълването на съответните записи в зоната за наблюдение и преглежда записите за производство на партиди и записите за опаковане на партиди;
4. Отговаря за анализа на прегледа на качеството на продукта, анализа на тенденциите, навременното докладване и редовното обобщение;
5. Отговаря за екологичния мониторинг на чистата зона, за да се гарантира, че производствената среда отговаря на изискванията;
6. Участва в различни проекти за проверка в съответствие с годишния план за проверка и отговаря за одита на съответните записи на всеки проект за проверка;
7. Участва във вътрешния одит на GMP, оценява ефекта от прилагането на мерките за намаляване на риска, свързани с производствения процес на вътрешния одит на GMP, и ги докладва писмено;
8. Изпълнете други задачи, уредени от по-висши лидери.

Изисквания
1. Специалност по фармация, традиционна китайска медицина, фармацевтично инженерство, химия и други свързани специалности;
2. Опит в QA на място или производство във фармацевтични компании е за предпочитане;
3. Запознат с GMP и свързаните с него спецификации, участвал е в GMP сертифициране и има опит в чуждестранни одити като FDA е за предпочитане.

Comp & Предимства
1. Почивките на компанията са в съответствие с националните празници, уикенди, платен годишен отпуск, отпуск по брак и др.
2. Внасяйте пет застраховки и един жилищен фонд: дарителска застраховка, медицинска застраховка, застраховка за безработица, застраховка за майчинство, застраховка за трудови злополуки и жилищно-натрупващ фонд;
3. Обучение и развитие: компанията разполага с перфектни канали за обучение, включително ново обучение за влизане, вътрешна конкуренция и възможности за ротация на работа;
4. Други предимства, като раздаване на подаръци по празници и провеждане на тиймбилдинг дейности от време на време;
5. Държавни надбавки за живот: (Ханджоу: бакалавър 10 000 юана, магистър 30 ​​000 юана, доктор 100 000 юана);Правителствена субсидия за наем: 10 000 юана/година.

Информация за връзка с HR: +85-571-28292096

Време на публикуване: 15 март 2022 г
РАЗСЛЕДВАНЕ

Дял

  • sns05
  • sns06
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04