• Akadémiai szakember

Akadémiai szakember

Munkaköri leírás
1. Megszervezi és kiegészíti a piacstratégiával kialakított társaságot, valamint a regionális piacra vonatkozó tudományos promóciós tervet és licitálási munkát a hatáskörébe tartozó régió aktuális piaci viszonyaival összhangban;
2. Végezze el a regionális tudományos tevékenységek tervezését, szervezését és lebonyolítását, valamint a vállalat marketing osztálya által igényelt különféle tevékenységeket, projekteket;
3. Piackutatást végezni, összegyűjteni, rendszerezni és visszajelzést adni a vállalat termékeiről és a versengő termékeiről;
4. Felelős a termékismeretekért, a gyógyszerészeti ismeretekért, a tudományos promóció alapkészségeiért és egyéb kapcsolódó képzésekért;
5. Segítségnyújtás az akadémiai promócióban, például az akadémiai promóciós ötletek kidolgozásában, útmutatást ad a tudományos szövetségnek és az ügyfélszolgálati látogatásokat, valamint időben koordinálja és kezeli az akadémiai promóciós folyamatban felmerülő problémákat;
6. Az akadémiai előmeneteli igényeknek megfelelő regionális szakértői rendszer kialakítása, napi kommunikáció és karbantartás;
7. Végezze el a felettes vezetők által szervezett egyéb feladatokat.

Követelmények
1. Bachelor vagy magasabb fokozat a hagyományos kínai orvoslásban, a hagyományos kínai orvoslás forrástudományában, a gyógyszerészetben és más kapcsolódó szakokon;
2. Irodai szoftverek használatában jártas;rendelkezik bizonyos szervezeti kommunikációs készségekkel;
3. Kimenő személyiség, és képes alkalmazkodni a rövid távú üzleti utakhoz.

Comp & Benefits
1. A cég munkaszüneti napjai összhangban vannak a nemzeti törvényben előírt ünnepnapokkal, hétvégékkel, fizetett éves szabadsággal, házassági szabadsággal stb.
2. Fizessen öt biztosítást és egy lakáskasszát: vagyoni biztosítás, egészségbiztosítás, munkanélküli biztosítás, anyasági biztosítás, munkahelyi balesetbiztosítás és lakásfelhalmozási alap;
3. Képzés és fejlesztés: a cég tökéletes képzési csatornákkal rendelkezik, beleértve az új belépők képzését, belső versenyeztetését és munkaköri rotációs lehetőségeit;
4. Egyéb juttatások, mint például ünnepek alkalmával ajándékozás és időnként csapatépítő tevékenységek;
5. Kormányzati megélhetési támogatások: (Hangzhou: Bachelor 10 000 jüan, mester 30 000 jüan, doktor 100 000 jüan);Állami bérleti támogatás: 10 000 jüan/év.

HR Elérhetőség: +85-571-28292096

Feladás időpontja: 2022. március 15
VIZSGÁLAT

Ossza meg

  • sns05
  • sns06
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04