• Akademski specijalista

Akademski specijalista

Opis posla
1. Organizuje i dovršava formulisanu tržišnu strategiju kompanije, i formuliše plan akademske promocije i tenderskog rada za regionalno tržište u kombinaciji sa aktuelnim tržišnim uslovima u regionu koji je u njegovoj nadležnosti;
2. Vrši planiranje, organizaciju i realizaciju regionalnih akademskih aktivnosti, te završava različite aktivnosti i projekte koje zahtijeva marketing odjela kompanije;
3. Sprovođenje istraživanja tržišta, prikupljanje, organizovanje i povratne informacije o relevantnim informacijama o proizvodima kompanije i konkurentskim proizvodima;
4. Odgovoran za poznavanje proizvoda, farmaceutsko znanje, osnovne vještine akademske promocije i druge povezane obuke;
5. Pomagao u akademskoj promociji, kao što je razvrstavanje ideja za akademsku promociju, pružanje smjernica za naučno udruženje i posjete pomoći korisnicima, te blagovremeno koordinirati i rješavati relevantne probleme u procesu akademske promocije;
6. Uspostavljanje regionalnog ekspertnog sistema prema potrebama akademskog napredovanja i obavljanje svakodnevne komunikacije i održavanja;
7. Dovršite druge zadatke koje su dogovorili nadređeni lideri.

Zahtjevi
1. diploma ili više iz tradicionalne kineske medicine, nauke o resursima tradicionalne kineske medicine, farmacije i drugih srodnih smjerova;
2. Vješt u korištenju kancelarijskog softvera;imati određene organizacijske komunikacijske vještine;
3. Odlazeća ličnost, može se prilagoditi kratkoročnim poslovnim putovanjima.

Comp & Benefits
1. Praznici kompanije su u skladu sa državnim zakonskim praznicima, vikendi, plaćeni godišnji odmori, bračni odmori itd.
2. Uplatiti pet osiguranja i jedan stambeni fond: zadužbinsko osiguranje, zdravstveno osiguranje, osiguranje od nezaposlenosti, osiguranje materinstva, osiguranje od povreda na radu i stambeni akumulacijski fond;
3. Obuka i razvoj: kompanija ima savršene kanale obuke, uključujući obuku za nove ulaze, interno takmičenje i mogućnosti rotacije poslova;
4. Ostale pogodnosti, kao što su podjele poklona na praznike i povremeno održavanje team building aktivnosti;
5. Državne naknade za život: (Hangzhou: prvostupnik 10.000 juana, master 30.000 juana, doktor 100.000 juana);Državna subvencija za iznajmljivanje: 10.000 juana godišnje.

HR Kontakt info: +85-571-28292096

Vrijeme objave: Mar-15-2022
UPIT

Dijeli

  • sns05
  • sns06
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04