• Specialist tehnic produs

Specialist tehnic produs

Descrierea postului
1. Ajută vânzătorii din comerțul exterior să facă asistență tehnică pre-vânzare și post-vânzare pentru extractele de plante din plante din China și să răspundă la întrebările tehnice ale clienților;
2. Sortați toate tipurile de informații despre produse (ingrediente ale produsului, alergeni, eficacitate etc.) cerute de clienți;
3. Găsiți literatura relevantă și reglementările naționale privind medicamentele și scrieți rapoarte relevante;
4. Oferiți suport tehnic clienților, răspundeți la e-mailurile clienților, răspundeți la întrebări tehnice, răspundeți la chestionarele clienților etc.;
5. Completați alte sarcini aranjate de liderii superiori.

Cerințe
1. Master sau mai mult în medicina tradițională chineză, farmacognozie, chimie a produselor naturale, farmacie și alte specializări conexe;
2. CET6, familiarizat cu certificarea GMP și cu legile și reglementările legate de alimente și medicamente;
3. Să aibă o anumită capacitate de a căuta literatură.

Compensații și beneficii
1. Sărbătorile companiei sunt în conformitate cu sărbătorile legale naționale, weekendurile, concediul anual plătit, concediul de căsătorie etc.
2. Plătiți cinci asigurări și un fond de locuințe: asigurări de dotare, asigurări medicale, asigurări de șomaj, asigurări de maternitate, asigurări pentru accidente de muncă și fond de acumulare de locuințe;
3. Instruire și dezvoltare: compania are canale de formare perfecte, inclusiv formare pentru noua intrare, competiție internă, oportunități de rotație a locurilor de muncă și tururi de studii în străinătate;
4. Alte beneficii, cum ar fi oferirea de cadouri de sărbători și organizarea de activități de team building din când în când;
5. Alocații guvernamentale de trai: (Hangzhou: Licență 10.000 yuani, Master 30.000 yuani, Doctor 100.000 yuani);Subvenție guvernamentală pentru închiriere: 10.000 de yuani/an.

Informații de contact HR: +85-571-28292096

Ora postării: 15-mar-2022
ANCHETĂ

Acțiune

  • sns05
  • sns06
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04