• Termék műszaki szakértő

Termék műszaki szakértő

Munkaköri leírás
1. Segítségnyújtás a külkereskedelmi értékesítőknek a kínai gyógynövény-kivonatok értékesítés előtti és utáni technikai támogatásában, valamint az ügyfelek technikai kérdéseinek megválaszolásában;
2. Az ügyfelek által igényelt mindenféle termékinformáció (termékösszetevők, allergének, hatásosság stb.) szétválogatása;
3. Keresse meg a vonatkozó szakirodalmat és a nemzeti kábítószer-szabályozást, és írjon vonatkozó jelentéseket;
4. Technikai támogatás nyújtása az ügyfelek számára, válaszoljon az ügyfelek e-mailjére, válaszoljon technikai kérdésekre, válaszoljon az ügyfelek kérdőíveire stb.;
5. Végezze el a felettes vezetők által szervezett egyéb feladatokat.

Követelmények
1. Mesterfokozat vagy magasabb szintű hagyományos kínai orvoslás, farmakognózia, természetes termékkémia, gyógyszerészet és más kapcsolódó szakok;
2. CET6, ismeri a GMP-tanúsítványt, valamint az élelmiszerekkel és gyógyszerekkel kapcsolatos törvényeket és előírásokat;
3. Legyen bizonyos képessége az irodalomkutatásra.

Comp & Benefits
1. A cég munkaszüneti napjai összhangban vannak a nemzeti törvényben előírt ünnepnapokkal, hétvégékkel, fizetett éves szabadsággal, házassági szabadsággal stb.
2. Fizessen öt biztosítást és egy lakáskasszát: vagyoni biztosítás, egészségbiztosítás, munkanélküli biztosítás, anyasági biztosítás, munkahelyi balesetbiztosítás és lakásfelhalmozási alap;
3. Képzés és fejlesztés: a cég tökéletes képzési csatornákkal rendelkezik, beleértve az új belépők képzését, a belső versenyt, a munkarotációs lehetőségeket és a tengerentúli tanulmányutakat;
4. Egyéb juttatások, mint például ünnepek alkalmával ajándékozás és időnként csapatépítő tevékenységek;
5. Kormányzati megélhetési támogatások: (Hangzhou: Bachelor 10 000 jüan, mester 30 000 jüan, doktor 100 000 jüan);Állami bérleti támogatás: 10 000 jüan/év.

HR Elérhetőség: +85-571-28292096

Feladás időpontja: 2022. március 15
VIZSGÁLAT

Ossza meg

  • sns05
  • sns06
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04