ИНТР
|CN
  • Продуктов технически специалист

Продуктов технически специалист

Описание на работата
1. Подпомагайте външнотърговските търговци да извършват техническа поддръжка преди и след продажбата на екстракти от китайски билкови растения и отговаряйте на технически въпроси от клиенти;
2. Подредете всички видове продуктова информация (продуктови съставки, алергени, ефикасност и т.н.), изисквана от клиентите;
3. Намерете подходяща литература и национални разпоредби за лекарства и напишете съответните доклади;
4. Осигуряване на техническа поддръжка за клиенти, отговаряне на имейли на клиенти, отговаряне на технически въпроси, отговаряне на въпросници на клиенти и т.н.;
5. Изпълнете други задачи, уредени от по-висши лидери.

Изисквания
1. Магистърска степен или по-висока степен по традиционна китайска медицина, фармакогнозия, химия на природните продукти, фармация и други свързани специалности;
2. CET6, запознат с GMP сертифицирането и законите и разпоредбите, свързани с храните и лекарствата;
3. Имат определени способности за търсене в литературата.

Comp & Предимства
1. Почивките на компанията са в съответствие с националните празници, уикенди, платен годишен отпуск, отпуск по брак и др.
2. Внасяйте пет застраховки и един жилищен фонд: дарителска застраховка, медицинска застраховка, застраховка за безработица, застраховка за майчинство, застраховка за трудови злополуки и жилищно-натрупващ фонд;
3. Обучение и развитие: компанията разполага с перфектни канали за обучение, включително обучение за новопостъпване, вътрешна конкуренция, възможности за ротация на работа и учебни пътувания в чужбина;
4. Други предимства, като раздаване на подаръци по празници и провеждане на тиймбилдинг дейности от време на време;
5. Държавни надбавки за живот: (Ханджоу: бакалавър 10 000 юана, магистър 30 ​​000 юана, доктор 100 000 юана);Правителствена субсидия за наем: 10 000 юана/година.

Информация за връзка с HR: +85-571-28292096

Време на публикуване: 15 март 2022 г
РАЗСЛЕДВАНЕ

Дял

  • sns05
  • sns06
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04