• Regisztrációs szakember

Regisztrációs szakember

Munkaköri leírás
1. Felelős a regisztrációval kapcsolatos törvények és rendeletek összegyűjtéséért, értelmezéséért és aktualizálásáért különböző régiókban;
2. Felelős a termékregisztráció folyamatának nyomon követéséért és a termékregisztráció során felmerülő problémák időben történő megoldásáért;
3. Felelős a különböző osztályokkal való kommunikációért és a regisztrációs terv szerinti megfelelő regisztrációs anyagok beszerzéséért;
4. Felelős a cég termékeinek külföldi regisztrációs anyagainak elkészítéséért, tanúsításáért és karbantartásáért, a terméknyilatkozat, tesztelés, regisztráció, tanúsítás, bizonyítékgyűjtés stb. zökkenőmentes lebonyolításáért;
5. Felelős a cég különböző tanúsítványainak és regisztrációs okmányainak kezeléséért, karbantartásáért, a szükséges dokumentumok beszerzéséért az ügyfél igényei szerint;
6. Felelős a releváns jogi tanácsadói támogatás biztosításáért, mint például az ügyfelek kérdőívei;
7. Végezze el a felettes vezetők által szervezett egyéb feladatokat.

Követelmények
1. Bachelor fokozat vagy magasabb szintű hagyományos kínai orvoslás, gyógyszerészet, élelmiszeripar, angol és más kapcsolódó szakok;
2. Körülbelül 1 év nemzetközi regisztrációs vagy minőségügyi rendszerben szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent;
3. CET-6, bizonyos angol hallási, beszéd-, olvasási és írási készségekkel.

Comp & Benefits
1. A cég munkaszüneti napjai összhangban vannak a nemzeti törvényben előírt ünnepnapokkal, hétvégékkel, fizetett éves szabadsággal, házassági szabadsággal stb.
2. Fizessen öt biztosítást és egy lakáskasszát: vagyoni biztosítás, egészségbiztosítás, munkanélküli biztosítás, anyasági biztosítás, munkahelyi balesetbiztosítás és lakásfelhalmozási alap;
3. Képzés és fejlesztés: a cég tökéletes képzési csatornákkal rendelkezik, beleértve az új belépők képzését, a belső versenyt, a munkarotációs lehetőségeket és a tengerentúli tanulmányutakat;
4. Egyéb juttatások, mint például ünnepek alkalmával ajándékozás és időnként csapatépítő tevékenységek;
5. Kormányzati megélhetési támogatások: (Hangzhou: Bachelor 10 000 jüan, mester 30 000 jüan, doktor 100 000 jüan);Állami bérleti támogatás: 10 000 jüan/év.

HR Elérhetőség: +85-571-28292096

Feladás időpontja: 2022. március 15
VIZSGÁLAT

Ossza meg

  • sns05
  • sns06
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04