• Asociat de vânzări

Asociat de vânzări

Descrierea postului
1. Responsabil de vânzările pe piața externă de extracte de plante din plante, aditivi alimentari, praf de fructe și legume, alimente organice și alte produse;
2. Participați la târguri profesionale în țară și în străinătate, stabiliți relații bune cu clienții și mențineți cooperarea strategică pe termen lung între clienți;
3. Înțelegeți cu acuratețe și gestionați eficient nevoile clienților, oferiți clienților soluții și feedback în timp util pentru opiniile clienților;
4. Elaborați planuri corespunzătoare de vizită la clienți, urmăriți rezumate și rapoarte și atingeți obiectivele de vânzări;
5. Vizitați clienții și oferiți clienților instruirea necesară pentru produse;
6. Stabiliți, îmbunătățiți și actualizați fișierele clienților pentru a asigura acuratețea informațiilor despre clienți;

Cerințe
1. Licență sau mai mult în farmacie, medicină tradițională chineză, inginerie chimică, alimentație, biofarmaceutică și alte specializări conexe;
2. Interesat de vânzările de medicină tradițională chineză, extracte de plante și alimente;
3. Afinitate și răspuns rapid;fluent în limba engleză vorbită;
4. Să aibă bune abilități de comunicare și negociere, conștientizare a echipei, bună rezistență psihologică și profesionalism;
5. Personalitate ieșită, potrivită pentru călătorii de afaceri pe termen scurt.

Compensații și beneficii
1. Sărbătorile companiei sunt în conformitate cu sărbătorile legale naționale, weekendurile, concediul anual plătit, concediul de căsătorie etc.
2. Plătiți cinci asigurări și un fond de locuințe: asigurări de dotare, asigurări medicale, asigurări de șomaj, asigurări de maternitate, asigurări pentru accidente de muncă și fond de acumulare de locuințe;
3. Instruire și dezvoltare: compania are canale de formare perfecte, inclusiv formare pentru noua intrare, competiție internă, oportunități de rotație a locurilor de muncă și tururi de studii în străinătate;
4. Alte beneficii, cum ar fi oferirea de cadouri de sărbători și organizarea de activități de team building din când în când;
5. Alocații guvernamentale de trai: (Hangzhou: Licență 10.000 yuani, Master 30.000 yuani, Doctor 100.000 yuani);Subvenție guvernamentală pentru închiriere: 10.000 de yuani/an;

Informații de contact HR: +85-571-28292096

Ora postării: 15-mar-2022
ANCHETĂ

Acțiune

  • sns05
  • sns06
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04