• Értékesítési asszisztens

Értékesítési asszisztens

Munkaköri leírás
1. Segítségnyújtás a külkereskedelmi értékesítőknek különböző termékek értékesítési rendeléseinek regisztrálásában és bevitelében, nyomon követési tervek elkészítésében, valamint a rendelésekkel kapcsolatos dokumentumok rendszerezésében és archiválásában;
2. Kövesse nyomon a gyártási megrendeléseket és a szállításokat, jó munkát végezzen a kommunikációban és a koordinációban az ügyfelek és a gyárak között, valamint a gyáron belül, és felelős a minőség nyomon követéséért és visszajelzéséért;
3. Felelős a mintarendelések lebonyolításáért, nyomon követéséért és kézbesítéséért;
4. Értékesítési adatok és adatjelentések statisztikáinak összegyűjtése, karbantartása, elemzése;
5. Végezze el a felettes vezetők által kijelölt egyéb feladatokat.

Követelmények
1. Bachelor vagy magasabb végzettség nemzetközi kereskedelemben, gyógyszerészetben, élelmiszeriparban, vegyészmérnöki és egyéb kapcsolódó szakokon;
2. Jó kommunikációs, koordinációs és végrehajtási készségekkel, kitartóan és komolyan dolgozni, gyorsan és érzékenyen reagálni, valamint erős felelősségtudattal rendelkezik;
3. Rendelkezzen bizonyos írásbeli és szóbeli kommunikációs készségekkel angolul.

Comp & Benefits
1. A cég munkaszüneti napjai összhangban vannak a nemzeti törvényben előírt ünnepnapokkal, hétvégékkel, fizetett éves szabadsággal, házassági szabadsággal stb.
2. Fizessen öt biztosítást és egy lakáskasszát: vagyoni biztosítás, egészségbiztosítás, munkanélküli biztosítás, anyasági biztosítás, munkahelyi balesetbiztosítás és lakásfelhalmozási alap;
3. Képzés és fejlesztés: a cég tökéletes képzési csatornákkal rendelkezik, beleértve az új belépők képzését, a belső versenyt, a munkarotációs lehetőségeket és a tengerentúli tanulmányutakat;
4. Egyéb juttatások, mint például ünnepek alkalmával ajándékozás és időnként csapatépítő tevékenységek;
5. Kormányzati megélhetési támogatások: (Hangzhou: Bachelor 10 000 jüan, mester 30 000 jüan, doktor 100 000 jüan);Állami bérleti támogatás: 10 000 jüan/év.

HR Elérhetőség: +85-571-28292096

Feladás időpontja: 2022. március 15
VIZSGÁLAT

Ossza meg

  • sns05
  • sns06
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04