• Minőségi szabványok kutatója

Minőségi szabványok kutatója

Munkaköri leírás
1. Kórházi készítmények és TCM formula granulátumok minőségelemzési módszereinek kidolgozása, valamint módszerek validálása és kromatográfiás elemzése;
2. Minőségi szabványok megfogalmazása, gyógyszeranalízissel kapcsolatos kísérletek és stabilitási vizsgálatok elvégzése;
3. Eredeti feljegyzések szabványosított írása és segítségnyújtás a gyógyszerelemzéshez szükséges pályázati anyagok válogatásában;
4. Felelős a műszerek rutinszerű karbantartásáért és a laboratóriumi területek kezeléséért;
5. Nehéz problémák megoldása a gyógyszerelemzés folyamatában;
6. Végezze el a felettes vezetők által szervezett egyéb feladatokat.

Követelmények
1. Hagyományos kínai orvoslás, farmakognózia, gyógyszerkészítmény, természetes termékkémia és egyéb kapcsolódó szakok alapképzési vagy magasabb fokozata;
2. A műszer működése: ismeri a HPLC és más kapcsolódó műszerek működését;
3. rendelkezzen bizonyos innovációs képességgel;

Comp & Benefits
1. A cég munkaszüneti napjai összhangban vannak a nemzeti törvényben előírt ünnepnapokkal, hétvégékkel, fizetett éves szabadsággal, házassági szabadsággal stb.
2. Fizessen öt biztosítást és egy lakáskasszát: vagyoni biztosítás, egészségbiztosítás, munkanélküli biztosítás, anyasági biztosítás, munkahelyi balesetbiztosítás és lakásfelhalmozási alap;
3. Képzés és fejlesztés: a cég tökéletes képzési csatornákkal rendelkezik, beleértve az új belépők képzését, belső versenyeztetését és munkaköri rotációs lehetőségeit;
4. Egyéb juttatások, mint például ünnepek alkalmával ajándékozás és időnként csapatépítő tevékenységek;
5. Kormányzati megélhetési támogatások: (Hangzhou: Bachelor 10 000 jüan, mester 30 000 jüan, doktor 100 000 jüan);Állami bérleti támogatás: 10 000 jüan/év.

HR Elérhetőség: +85-571-28292096

Feladás időpontja: 2022. március 15
VIZSGÁLAT

Ossza meg

  • sns05
  • sns06
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04