• Gyógyszerész

Gyógyszerész

Munkaköri leírás
1. Végezze el a TCM granulátum napi elkészítését a modern intelligens gyógyszertári adagológépen keresztül;
2. Felelős a gyógyszerátvételért, minőségbiztosításért, karbantartásért, készletkezelésért stb.;
3. Tájékoztatási tanácsadás, gyógyszeres útmutatás, vénykiosztás és egyéb munka biztosítása a betegek számára;
4. Felelős a gyógyszertári tápszergép napi tisztításáért és karbantartásáért, valamint a közös egyszerű hibakezelésért;
5. Végezze el a felettes vezetők által kijelölt egyéb feladatokat.

Követelmények
1. Főiskolai vagy magasabb végzettség a hagyományos kínai orvoslásban, a kínai orvoslás gyógyszertárában, a hagyományos kínai orvoslás forrástudományában stb.;
2. Erős szolgálatérzete, erős tanulási képessége van, elviseli a nehézségeket és kibírja a kemény munkát;
3. Kórházi gyógyszertárban vagy nagy gyógyszertárban szerzett gyakorlat előny.

Comp & Benefits
1. A cég munkaszüneti napjai összhangban vannak a nemzeti törvényben előírt ünnepnapokkal, hétvégékkel, fizetett éves szabadsággal, házassági szabadsággal stb.
2. Fizessen öt biztosítást és egy lakáskasszát: vagyoni biztosítás, egészségbiztosítás, munkanélküli biztosítás, anyasági biztosítás, munkahelyi balesetbiztosítás és lakásfelhalmozási alap;
3. Képzés és fejlesztés: a cég tökéletes képzési csatornákkal rendelkezik, beleértve az új belépők képzését, belső versenyeztetését és munkaköri rotációs lehetőségeit;
4. Egyéb juttatások, mint például ünnepek alkalmával ajándékozás és időnként csapatépítő tevékenységek;
5. Kormányzati megélhetési támogatások: (Hangzhou: Bachelor 10 000 jüan, mester 30 000 jüan, doktor 100 000 jüan);Állami bérleti támogatás: 10 000 jüan/év.

HR Elérhetőség: +85-571-28292096

Feladás időpontja: 2022. március 15
VIZSGÁLAT

Ossza meg

  • sns05
  • sns06
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04